Produkta funkcionalitāte

Iemesli, kāpēc citi aģenti jau izmanto Segrow

01

Ērta objektu pārvalde

Pārvaldi savus objektus vienā, strukturizētā un pārskatāmā katalogā. Dalies ar citiem aģentiem savas aģentūras ietvaros un redzi, kuri kolēģu objekti der Taviem klientiem.
produkta attēls
produkta attēls
02

Integrācija ar jūsu mājaslapu, ss.lv, city24.lv un Domimaps

Izvēlies objektu savā katalogā un ar vienu klikšķi publicē to gan ss.lv, gan city24.lv, Domimaps un pat savā mājaslapā. Ja Tev nav mājaslapas, Segrow Tev palīdzēs.
03

Ērta klientu pārvalde

Pārvaldi savus klientus vienā katalogā ar objektiem - lai gan Tu, gan Tavi kolēģi var viens otram palīdzēt noslēgt jaunus darījumus pēc iespējas ātrāk.
produkta attēls
produkta attēls
04

Automātiska objektu piemeklēšana jaunajiem klientiem

Kļūsti par ātrāko darījumu slēdzēju, saņemot Segrow paziņojumus par klientiem un objektiem ar savstarpējo saderību gan Tavā personīgajā katalogā, gan visas aģentūras kopējā portfelī.
05

Vienkārša piedāvājumu sagatavošana klientiem

Eksportē savus objektus speciālas sagataves pdf formā, lai nosūtītu pārskatāmus piedāvājumus saviem klientiem.
produkta attēls
produkta attēls
06

Darījumu pārvalde

Mūsu darījumu pārvaldes modulis ļauj sekot līdzi darījumiem caur visām n/ī pārdošanas fāzēm. Saproti, kur ir lielākais potenciāls, identificē aizķeršanos pārdošanas procesā un darījumus, uz kuriem fokusēties šodien.
07

Pārdošanas rezultātu statistika

Veicini pārdošanas garu savā komandā, izmantojot uz rezultātiem balstīto statistikas modeli, kas ļauj izcelt rezultatīvākos aģentus un identificēt problēmas pārdošanas procesā.
produkta attēls
produkta attēls
08

Un vēl daudz kas

Centralizēta un vienkārša objektu un klientu pārvalde ir galvenais iemesls, kāpēc nekustamā īpašuma aģenti izvēlas izmantot Segrow. Taču daudziem tas nozīmē daudz vairāk - līgumu un rēķinu pārvaldību, tikšanās telpu rezervēšanu, koplietojamu komandas kalendāru u.c

Sāc lietot bez maksas