Privātuma politika

1. Ievads

Šajā Privātuma politikā ir sīkāk aprakstītas konkrētās politikas, kas tiek īstenotas visu SEGROW pakalpojumu sniegšanā, pārvaldot informāciju par mūsu vietnes(-ņu) lietotājiem un pēc pieprasījuma pakalpojumiem (“Pakalpojumi”), kas identificē personu.
Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. Tāpēc mēs esam izveidojuši šo politiku, lai palīdzētu jums saprast, kā mēs apkopojam, izmantojam, izplatām, izpaužam un izmantojam personas informāciju.Tālāk ir sniegts īss mūsu politiku apraksts.Pirms personas informācijas vākšanas vai tās laikā mēs paziņojam mērķi, kādam informācija tiek vākta.
Mēs apkopojam un izmantojam personas informāciju tikai mūsu noteiktajiem mērķiem, kā arī citiem mērķiem, kas atbilst mūsu norādītajam mērķim; jebkura cita informācijas izmantošana ir atkarīga no iesaistītās personas piekrišanas vai saskaņā ar likumu.
Mēs glabājam personas informāciju tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams mūsu mērķu sasniegšanai.
Mēs ievācam personas informāciju saskaņā ar likumu un ar godīgu un, ja iespējams, informētu vai informētu piekrišanu.
Personas datiem ir jābūt saistītiem ar mērķiem, kādiem tie tiek izmantoti, un, ciktāl tas ir nepieciešams mērķiem, jābūt precīziem, pilnīgiem un ne novecojušiem.
Izmantojot atbilstošus drošības pasākumus, mēs aizsargājam jūsu personisko informāciju pret informācijas nozaudēšanu vai zādzību, kā arī pret nesankcionētu piekļuvi informācijai, nesankcionētu informācijas izplatīšanu, kopēšanu, izmantošanu vai mainīšanu.
Mēs nodrošināsim klientiem viegli pieejamu informāciju par mūsu politikām un metodēm personas informācijas pārvaldīšanai.

2. Informācijas vākšana un izmantošana

Dažās tīmekļa vietnes(-u) sadaļās SEGROW (cita starpā) var piedāvāt jums piedalīties pētījumos, reģistrēties pasākumiem, sūtīt CV, lejupielādēt tehniskos dokumentus, piedalīties tīmekļa pārraidēs, aptaujās vai konkursos, sazināties ar SEGROW, lai saņemtu jautājumus vai komentārus, vai pieprasiet, sniedziet atsauksmes SEGROW, piedalieties tērzēšanā vai ierakstiet ziņojumu dēlī, vai aizpildiet profilu vai reģistrācijas veidlapu. Ņemot vērā šādu darbību specifiku, SEGROW var vākt personas informāciju, kas identificē personu, piemēram, jūsu vārdu un kontaktinformāciju, piemēram, jūsu adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru, dzimšanas datumu, lietotājvārdu, paroli, valodas izvēli, laiku. zona, nosaukums un uzņēmuma informācija, kredītkartes vai cita maksājumu informācija, kredītvēsture, nodokļu maksātāja identifikācijas numurs un tirgotāja identifikācijas numurs, kā arī cita informācija, ko brīvprātīgi nosūtāt mūsu saziņas laikā ar mums. Turklāt SEGROW var ievākt personas informāciju, ko sniedz lietotāji, sazinoties ar SEGROW, vai arī lietotāji to brīvprātīgi publicē emuāros, tērzētavās, forumos un ziņojumu dēļos, kas pieejami no Vietnes(-ēm), un citi lietotāji var redzēt jebkādu informāciju, kas ir ievietota šādās vietnēs. forumos. SEGROW var arī vākt iepriekš minēto personas informāciju par lietotājiem no trešajām pusēm vai citiem uzņēmumiem, ar kuriem mēs sadarbojamies, un no mārketinga vai reklāmas uzņēmumiem, kas sniedz SEGROW šādu informāciju kā daļu no savas sadarbības. SEGROW var arī vākt informāciju un datus, ko lietotāji augšupielādē Pakalpojumos, izmantojot Vietni (-es) un Pakalpojumus, kā arī vispārējai Vietnes (-u) un pakalpojumu lietošanai.SEGROW ir kalendārs, kurā lietotāji var plānot savus uzdevumus. Ja lietotāji izvēlēsies sinhronizēt "manu lietotņu kalendāru" ar Google kalendāru, tad SEGROW varēs sinhronizēt, izveidot, lasīt, atjaunināt un dzēst kalendāra notikumus.SEGROW var izmantot lietotāja personisko informāciju, lai reģistrētu lietotāju Pakalpojuma un/vai atsevišķu vietnes(-u) sadaļas lietošanai, lai sazinātos ar lietotāju vai piegādātu noteiktus produktus, pakalpojumus vai informāciju, ko lietotājs pieprasa, lai apstiprinātu lietotāja piekļuvi. vietnei, apstiprināt lietotāja tiesības izmantot Pakalpojumus, uzlabot Vietnes(-u) un Pakalpojumu saturu un vispārējo pārvaldību, sniegt Lietotājam paziņojumus par precēm vai pakalpojumiem, ko Lietotājs ir iegādājies vai plāno iegādāties nākotnē, nodrošināt iekšējās uzņēmējdarbības analīzes paziņojumus un veikt reklāmas pasākumus.

3. Sīkdatnes

SEGROW var izmantot mazus teksta failus, lai uzlabotu vietnes(-u) vispārējo veiktspēju. Sīkdatne ir neliels datu apjoms lietotāja cietajā diskā, kas satur informāciju par lietotāju. Sīkdatnes parasti neļauj mums jūs personīgi identificēt.

4. Drošība

SEGROW var izmantot procesuālas un tehnoloģiskas metodes, kas ir atbilstoši izstrādātas, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja personisko informāciju no zuduma, nesankcionētas piekļuves, izplatīšanas, pārveidošanas vai iznīcināšanas. SEGROW var izmantot šifrēšanu, ugunsmūrus, paroles aizsardzību.